صفحه 2 از 4 1234
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 178

موضوع: شناخت بهتر دوست دختر (تایپیک آخر)

9867
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : شناخت بهتر دوست دختر (تایپیک آخر)

دیشب داداش دختره که 15 سالشه تو تلگرام بهم پیام داده که سلام و علیک و این حرفا بعد من پرسیدم مامان بابا فلانی چطورن

===============
    بهم میگه سام پاتو از زندگی ما بکش بیرون

گفتم یعنی چی

میگه خودت میدونی منظورم چیه فک کردی من حالیم نیست وقتی مشهد اومدی واسه چی شماره ...(خواهرم) را ازم گرفتی نزار دوستیمون خراب بشه به احترام دوستی چند سالمون چیزی بهت نمیگیم
    ==========

راستش بچه ها من نمیدونم رسمی صحبت کردن در مورد ازدواج با یه دختر و مادرش تا حد بد هستش و نمیدونم پشت سرم چی گفتن و چه فکرایی کردن وقتی از مشهد رفتم .دختره که 4 بار تو این چند ماه که از مسافرت برگشتیم بهش پیام دادم یکبارش هم جواب نداد دیشبم که داداشش .اصلا نمیفهمم این کارا یعنی چی مگه من کار توهین آمیز یا اشتباهی انجام دادم؟لطفا بهم بگید تا در روابط بعدیم انجامش ندم

ماجرای این دختر که کلان تموم شد 100 به طرف ازدواج با تک فرزند کشیده شدم

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

خودتو ناراحت نكن
    شايد اتفاقي پيامتو به خواهرش ديده فكر كرده دنبال دوستي هستي.
    رك بهش بگو قصدت ازدواج هست و مادرشم در جريانه ولي اينجور كه خواهرش رفتار كرده انگار مناسب خواهرش نيستي و نميخوادت.همين
    هم سوء تفاهم رفع ميشه هم ميفهمه و ديگه ساكت ميشه.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    دیشب داداش دختره که 15 سالشه تو تلگرام بهم پیام داده که سلام و علیک و این حرفا بعد من پرسیدم مامان بابا فلانی چطورن

===============
    بهم میگه سام پاتو از زندگی ما بکش بیرون

گفتم یعنی چی

میگه خودت میدونی منظورم چیه فک کردی من حالیم نیست وقتی مشهد اومدی واسه چی شماره ...(خواهرم) را ازم گرفتی نزار دوستیمون خراب بشه به احترام دوستی چند سالمون چیزی بهت نمیگیم
    ==========

راستش بچه ها من نمیدونم رسمی صحبت کردن در مورد ازدواج با یه دختر و مادرش تا حد بد هستش و نمیدونم پشت سرم چی گفتن و چه فکرایی کردن وقتی از مشهد رفتم .دختره که 4 بار تو این چند ماه که از مسافرت برگشتیم بهش پیام دادم یکبارش هم جواب نداد دیشبم که داداشش .اصلا نمیفهمم این کارا یعنی چی مگه من کار توهین آمیز یا اشتباهی انجام دادم؟لطفا بهم بگید تا در روابط بعدیم انجامش ندم

ماجرای این دختر که کلان تموم شد 100 به طرف ازدواج با تک فرزند کشیده شدم

دختره صدرصد منظور بد رسوند

باید برا داداشش توضیح میدادی که قسدت چی هست

یا اینکه مادرتون بفرس جلو بهشون بگه تا بفهمن که خانوادت درجریان .....بهش میگفتی اخه اگه قسم دوستی بود از تو شمارش میگرفتممم؟؟؟؟
    بعدش تو گفتی دختره 18 سالش نه 15 سال

15 سال اخه چی میدونه ؟؟؟؟؟که فکر کردی همسر میتوته برات باشه

همین دیگه 15 سالش هست که خانوادش این فکر و کردن خود دختر هم همین فکر کرده واگرنه یه دختر 18 سال انقد عاقل هست بفهمه. هدف چیه ...

فک این نباش صدرصد تک فرزند باشه همسرتون شاید 100نفر باشن تک فرزند به هیچ کدومشون نخوری ولی دختری که تو خانواده 4نفری هست بخوری پس این ملاکت نذار چون اینجوری انتخابت خیلی سخت و دشوار تر میشه

به نظر من اول از همه یه مشاور حضوری برو. برا اینکه خودت یکم ارامش پیدا کنی از سردرگمی بیرون بیایی
    ویرایش توسط پریماه. : 09-01-2015 در ساعت 09:30 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دختره صدرصد منظور بد رسوند

باید برا داداشش توضیح میدادی که قسدت چی هست

یا اینکه مادرتون بفرس جلو بهشون بگه تا بفهمن که خانوادت درجریان .....بهش میگفتی اخه اگه قسم دوستی بود از تو شمارش میگرفتممم؟؟؟؟
    بعدش تو گفتی دختره 18 سالش نه 15 سال

15 سال اخه چی میدونه ؟؟؟؟؟که فکر کردی همسر میتوته برات باشه

همین دیگه 15 سالش هست که خانوادش این فکر و کردن خود دختر هم همین فکر کرده واگرنه یه دختر 18 سال انقد عاقل هست بفهمه. هدف چیه ...

فک این نباش صدرصد تک فرزند باشه همسرتون شاید 100نفر باشن تک فرزند به هیچ کدومشون نخوری ولی دختری که تو خانواده 4نفری هست بخوری پس این ملاکت نذار چون اینجوری انتخابت خیلی سخت و دشوار تر میشه

به نظر من اول از همه یه مشاور حضوری برو. برا اینکه خودت یکم ارامش پیدا کنی از سردرگمی بیرون بیایی

دختره مهر 19 سالش میشه داداشش 15 سالشه.اینا با پسر عموهاش و پسر عمشو و کلان خانواده هاشون کل کل زیاد دارن همش میترسم هدفشون از رفتارهای اولیه این بوده باشه که یه جورایی دیدمو جذب کنن بعد همچنین رفتاری انجام بدن بگن جلوی اونا آره سام هم اومد خواستگاری دخترمون ولی دخترمون قبول نکرد خواستگار بهتر داره یا همچین چیزایی.یه جورایی پز بدن جلوی اونا
    ویرایش توسط sam127 : 09-01-2015 در ساعت 09:57 AM

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    خودتو ناراحت نكن
    شايد اتفاقي پيامتو به خواهرش ديده فكر كرده دنبال دوستي هستي.
    رك بهش بگو قصدت ازدواج هست و مادرشم در جريانه ولي اينجور كه خواهرش رفتار كرده انگار مناسب خواهرش نيستي و نميخوادت.همين
    هم سوء تفاهم رفع ميشه هم ميفهمه و ديگه ساكت ميشه.
    نیازی به رک گفتن نیست اصلا دیگه نمیخوام دنبال این ماجراها باشم راستش از رفتار دختره ناراحت شدم .اگه دیدی بهم نداشت خب رک میگفت سام ما به درد هم نمیخوریم یا من دیدی بهت ندارم .منم میگفتم ممنون با تشکر خداحافظ همین

ولی اینکه یه سال تحویل بگیرن آدمو ببرن تا عرش بعد سالهای بعد این رفتارو بکنن یهو جواب پیام نده چیز جالبی نیست

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شاید رفتار من درست نباشه ولی من به شدت خودم رک هستم حرفمو بدون ادا اصول در آووردن میگم توقع داشتم او هم همینطوری باهام رفتار کنه نه اینکه این رفتارهارو انجام بده

7. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دختره مهر 19 سالش میشه داداشش 15 سالشه.اینا با پسر عموهاش و پسر عمشو و کلان خانواده هاشون کل کل زیاد دارن همش میترسم هدفشون از رفتارهای اولیه این بوده باشه که یه جورایی دیدمو جذب کنن بعد همچنین رفتاری انجام بدن بگن جلوی اونا آره سام هم اومد خواستگاری دخترمون ولی دخترمون قبول نکرد خواستگار بهتر داره یا همچین چیزایی

وویییییی پس داداشش چه فنچ

ولی دختره رفتارش درست نبود ولی شاید دلایل خودش برای خاستگاری داره

سام چیز که زیاده دختر فقط. چشمات و باز کن ملاک تک فرزندی رو حتما بذار کنار جدی میگم به نفع خودت

یعنی شما دختر فامیل هم ندارید؟؟به غغیر از دختر مشهدی دوست دیگه ای ندارید؟؟

سام بسپارش دست خدا شاید اونی که قرار تا اخر عمر مال تو باشه و باهات زندگی کنه یه چند وقت دیگه پدیدار بشه برا ازدواج عجله نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

ببين فكر نكن اگر حرفي رو زدي كه يه منظور رو برسوني طرف مقابلت هم ممكنه دقيقا همون منظور رو بفهمه!
    من ميگم به داداش دختره ميگم بگو، ١٥ سالشه لابد يه چي ديده يا يكم از يه حرف رو شنيده راجبت فكر بيخود كرده برا همين ميگم بهش بگو بدونه كه اگه بازم رفتين مشهد بخاطر سوء تفاهم رابطتون خراب نشه.

11. 2 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

وویییییی پس داداشش چه فنچ

ولی دختره رفتارش درست نبود ولی شاید دلایل خودش برای خاستگاری داره

سام چیز که زیاده دختر فقط. چشمات و باز کن ملاک تک فرزندی رو حتما بذار کنار جدی میگم به نفع خودت

یعنی شما دختر فامیل هم ندارید؟؟به غغیر از دختر مشهدی دوست دیگه ای ندارید؟؟

سام بسپارش دست خدا شاید اونی که قرار تا اخر عمر مال تو باشه و باهات زندگی کنه یه چند وقت دیگه پدیدار بشه برا ازدواج عجله نکن
    امسال میره دوم راهنمایی نمیدونم چند سالش میشه.بچه پررو واسه من شاخ شونه میکشه.دختر فامیل چند تایی هستن ولی عینه مرده از گور برگشته میمومن
    این مشهدی که بیخیالش سال دیگه هم رفتم مشهد کاملا سرد باهاش رفتار میکنم که فکر نکنه هنوز دنبالشم بخواد ادا در بیاره

ما که عرضه نداریم مثل بعضیا زود با دخترا قاطی بشیم شماره بگیریم شماره بدیم عاشق بکنیم و عاشق بشیم میسپارم دست خدا

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

امسال میره دوم راهنمایی نمیدونم چند سالش میشه.بچه پررو واسه من شاخ شونه میکشه.دختر فامیل چند تایی هستن ولی عینه مرده از گور برگشته میمومن
    این مشهدی که بیخیالش سال دیگه هم رفتم مشهد کاملا سرد باهاش رفتار میکنم که فکر نکنه هنوز دنبالشم بخواد ادا در بیاره

ما که عرضه نداریم مثل بعضیا زود با دخترا قاطی بشیم شماره بگیریم شماره بدیم عاشق بکنیم و عاشق بشیم میسپارم دست خدا

دنبال دختر بگرد شماره بده ولی قسد دوستی که سرگرمی باشه و نوچ. و نوچ منم اصلا خوشم نمیاد

ولی تو انقد خجالتی هستی که حتی با دخترا هم کلام نمیشی. که یکی دونفر بخورند تو پستت شاید جذبشون بشی

دانشگاه هم نمیری؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببين فكر نكن اگر حرفي رو زدي كه يه منظور رو برسوني طرف مقابلت هم ممكنه دقيقا همون منظور رو بفهمه!
    من ميگم به داداش دختره ميگم بگو، ١٥ سالشه لابد يه چي ديده يا يكم از يه حرف رو شنيده راجبت فكر بيخود كرده برا همين ميگم بهش بگو بدونه كه اگه بازم رفتين مشهد بخاطر سوء تفاهم رابطتون خراب نشه.
    آخه وقتی مامان بابام با مامانش رو در رو صحبت کردن خودمم رک به دختره گفتم دوست دارم همسر آیندم بشی بابا مامانمم در جریانن دیگه واضح تر از این

دوم اینکه اگه بخوام به این بچه جواب پس بدم پررو میشه من بهش گفتم خواهر تو هم مثل دختر عمت دختر عموت پسر عمت پسر عموت خودت دوست بچگیمه پس فکر بیخود نکن و الان هم برو بخواب.در ثانی این قضیه ازدواج یه چیزی بود بین من و دختره و مادر پدرم و مادرش دلیلی نداشت جایی گفته بشه

15. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دنبال دختر بگرد شماره بده ولی قسد دوستی که سرگرمی باشه و نوچ. و نوچ منم اصلا خوشم نمیاد

ولی تو انقد خجالتی هستی که حتی با دخترا هم کلام نمیشی. که یکی دونفر بخورند تو پستت شاید جذبشون بشی

دانشگاه هم نمیری؟
    18 روز دیگه میرم دانشگاه.خجالتی نیستم اصلا اگه بودم که نمیتونستم 7.8 تا کارمند دختر پسر را راه ببرم فقط میترسم همین.من فوق العاده آدمیم که زود وابسته میشم و احساساتی هستم اگه یه دختری باز به پستم بخوره که دنبال چیزای دیگه باشه و سرکارم بزاره و باهام بازی کنه مثل مورد قبلی که خودت در جریانی زندگیم باز واسه چند وقت مختل میشه.واسه همین اصلا نزدیکشونم نمیرم چون میترسم یه لبخند یه برخورد جذبم کنه و طرفم هدفش مثبت نباشه

راستش از الان هم به مامانم گفتم هرچی لباس کهنه دارم بزار رو دست یه گوشی 50.60 هزار تومانی هم رفتم خریدم + یه ماشین پیکان مدل پایین که به زودی میرم میخرم میخوام اینطوری برم دانشگاه که دیگه خیالم راحت باشه پولکی ها سمت من نمیان فقط ایشالا این کاری که میخوام بکنم بد نباشه
    ویرایش توسط sam127 : 09-01-2015 در ساعت 10:12 AM

17. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

آخه وقتی مامان بابام با مامانش رو در رو صحبت کردن خودمم رک به دختره گفتم دوست دارم همسر آیندم بشی بابا مامانمم در جریانن دیگه واضح تر از این

دوم اینکه اگه بخوام به این بچه جواب پس بدم پررو میشه من بهش گفتم خواهر تو هم مثل دختر عمت دختر عموت پسر عمت پسر عموت خودت دوست بچگیمه پس فکر بیخود نکن و الان هم برو بخواب.در ثانی این قضیه ازدواج یه چیزی بود بین من و دختره و مادر پدرم و مادرش دلیلی نداشت جایی گفته بشه
    شایدم دختره مطرح کرده تو جمع خانوادش که تو بهش پیشنهاد ازدواج دادی این پسره هم که فنج و بجست غیرتی شده به اصطلاح
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

18 روز دیگه میرم دانشگاه.خجالتی نیستم اصلا اگه بودم که نمیتونستم 7.8 تا کارمند دختر پسر را راه ببرم فقط میترسم همین.من فوق العاده آدمیم که زود وابسته میشم و احساساتی هستم اگه یه دختری باز به پستم بخوره که دنبال چیزای دیگه باشه و سرکارم بزاره و باهام بازی کنه مثل مورد قبلی که خودت در جریانی زندگیم باز واسه چند وقت مختل میشه.واسه همین اصلا نزدیکشونم نمیرم چون میترسم یه لبخند یه برخورد جذبم کنه و طرفم هدفش مثبت نباشه

اهان پس احساسی هستی

میسپارمت دست خدا یه دختر خوب و خانم نجیب که عاشق خودت باشه و سر راهت قرار بده و همیشه باهاش خوشبخت باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شایدم دختره مطرح کرده تو جمع خانوادش که تو بهش پیشنهاد ازدواج دادی این پسره هم که فنج و بجست غیرتی شده به اصطلاح
    نمیدونم والا مگرنه پدر مادرش بعد از مطرح کردن این قضیه نه تنها رفتارشون فرقی نکرد بلکه حس کردم صمیمی تر هم شد به خصوص پدرش که قبلا رسمی تر بود ولی امسال میگفت بیا بریم پیاده روی و بریم باغ جدیدی که خریدم و اینا

21. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

هرطور خودت ميدوني به من مربوط نيست ولي اگر روزي قرار بود باشه با دختره ازدواج كني پسره هم برادر دختره هست پس بهش مربوط ميشه حالا چون سنش كمه دليل نميشه به حساب نياريش.
    ببين اين بحثا رو ول كن، تو اول ببين با خودت چند چندي، ببين اول چجور دختري ميخواي..تو هنوز نميدوني چه دختري ميخواي فقط ميخواي يكي رو پيدا كني كه بشه زنت..اينكه نميشه.

23. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اهان پس احساسی هستی

میسپارمت دست خدا یه دختر خوب و خانم نجیب که عاشق خودت باشه و سر راهت قرار بده و همیشه باهاش خوشبخت باشی

یه نقطه ضعفی شده تو این دوره .بابام میگه تو فکر میکنی همه مردم مثل خودتن که صاف و ساده باشن

راستش از الان هم به مامانم گفتم هرچی لباس کهنه دارم بزار رو دست یه گوشی 50.60 هزار تومانی هم رفتم خریدم + یه ماشین پیکان مدل پایین که به زودی میرم میخرم میخوام اینطوری برم دانشگاه که دیگه خیالم راحت باشه پولکی ها سمت من نمیان فقط ایشالا این کاری که میخوام بکنم بد نباشه

24. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

يعني چي كه لباس كهنه هاتو بپوشي و سوار پيكان بشي!!
    بعضي وقتا يه كارايي ميكني يا يه حرفايي ميزني كه شك ميكنم به بلوغ فكري رسيده باشي سام.
    اينكه محتاطي فقط خودت نيستي هركي زخم خورده باشه مثل خودم و دوستام هم همينجوريم ولي دليل نميشه خودمونو بخاطر جذب يه دختر تغيير بديم.

25. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

هرطور خودت ميدوني به من مربوط نيست ولي اگر روزي قرار بود باشه با دختره ازدواج كني پسره هم برادر دختره هست پس بهش مربوط ميشه حالا چون سنش كمه دليل نميشه به حساب نياريش.
    ببين اين بحثا رو ول كن، تو اول ببين با خودت چند چندي، ببين اول چجور دختري ميخواي..تو هنوز نميدوني چه دختري ميخواي فقط ميخواي يكي رو پيدا كني كه بشه زنت..اينكه نميشه.
    ببین باید بدونه درسته ولی از من نه از طرف خانوادش
    حس خوبی ندارم من برم به پسری که 10 سال ازم کوچیکتره بگم فلانی من خواهرتو دوست دارم قصد ازدواج دارم باهاش.چون با توجه به اینکه هنوز کوچیکه تجربه نداره اگه برخورد بدی بکنه یا توهینی بکنه هم من سبک میشم هم برخوردش تو ذهنم میمونه و باعث میشه وقتی دیدمش ازش دلگیر باشم

27. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

ببین باید بدونه درسته ولی از من نه از طرف خانوادش
    حس خوبی ندارم من برم به پسری که 10 سال ازم کوچیکتره بگم فلانی من خواهرتو دوست دارم قصد ازدواج دارم باهاش.چون با توجه به اینکه هنوز کوچیکه تجربه نداره اگه برخورد بدی بکنه یا توهینی بکنه هم من سبک میشم هم برخوردش تو ذهنم میمونه و باعث میشه وقتی دیدمش ازش دلگیر باشم
    وقتي تو كه دوستته اينجوري راجبش ميگي ديگه خانوادشم...
    معمولا خانواده ها هم بچشونو زياد در جريان نميزارن..اگر بگي مگه كار خلاف خواستي بكني؟! حالا چون سنت بالاتره دليل نميشه با حرف يه بچه ١٥ ساله سبك بشي..تو بعضي چيزا رو اونقدر برا خودت بزرگ ميكني كه زندگي رو برا خودت سخت كردي.
    اگه فكر ميكني دخترا برا پول ميان سمتت خب تو خانواده هاي پولدار كه چشم و دلشون سيره دختر پيدا كن.

28. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

يعني چي كه لباس كهنه هاتو بپوشي و سوار پيكان بشي!!
    بعضي وقتا يه كارايي ميكني يا يه حرفايي ميزني كه شك ميكنم به بلوغ فكري رسيده باشي سام.
    اينكه محتاطي فقط خودت نيستي هركي زخم خورده باشه مثل خودم و دوستام هم همينجوريم ولي دليل نميشه خودمونو بخاطر جذب يه دختر تغيير بديم.
    آخه اصلی ترین دلیلم اینه که برم دانشگاه دوست پیدا کنم و حتی روابط اجتماعیم با خانمای غیر از فامیل و غریبه را تقویت کنم از اونور دوست دارم اون پسر یا دختری که میاد طرفم یا دوستیمو قبول میکنه جذب اخلاق و شخصیت و معرفت و منش خودم بشه نه جذب مدل ماشینم یا شرایطم یا مدل موبایلم .پس وقتی پسر یا دختری منو با پیکان فلان و موبایل فلان قبول کنه و باهام دوست بشه و رابطه اجتماعی برقرار کنه معلومه این طرف دنبال پول نیست

29. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

یه نقطه ضعفی شده تو این دوره .بابام میگه تو فکر میکنی همه مردم مثل خودتن که صاف و ساده باشن

پیکان نه ..ولی 206 خوبه دیگه

درست دختر نباید نگاه پول کنه ..ولی پول نباشه هم ادم اذیت میشه به شدت پس نمیخواد خودت هم اونقدر بدبخت جلوه بدی ...یه ادم تو سطح طبقاتی متوسط خیلیم خوبه.....چون ممکن یه دختر هم مورد پسندند باشه ظاهر. و ببین فکر کنه. فرهنگ و سطح طبقاتی خانوادش به تو نخورده ....
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پیکان نه ..ولی 206 خوبه دیگه

درست دختر نباید نگاه پول کنه ..ولی پول نباشه هم ادم اذیت میشه به شدت پس نمیخواد خودت هم اونقدر بدبخت جلوه بدی ...یه ادم تو سطح طبقاتی متوسط خیلیم خوبه.....چون ممکن یه دختر هم مورد پسندند باشه ظاهر. و ببین فکر کنه. فرهنگ و سطح طبقاتی خانوادش به تو نخورده ....
    پس با تیپ معمولی میرم جلو

32. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پس با تیپ معمولی میرم جلو

اره تیپ معمولی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ما که هرچی به این بشر گفتیم قضیه چیه
    هی میگه خودت میدونی مارو اسکل نکن ما خودمون همه را درس میدیم و این حرفا منم گفتم هرجور عشقته فکر کن

بعد به پسر عموش پیام دادم که فلانی از این حرفا میزنه پشت سر من حرفی شده تو مشهد بین خانوادتون من خبر ندارم؟ گفت نه والا گفتم پیگیری کن ببین قضیه چیه ولی بین خودمون باشه .اونم به پسر عموش پیام داده قضیه چیه به اونم نگفته گفته فلانی خودش میدونه
    حالا من چیو میدونم خدا داند منم بهش پیام بدم ولش کن اینو 2 تا آدم بزرگ هی ازش میپرسن سر و بالا جواب میده محل نزار

به خودشم گفتم منکه نمیفهمم چی میگی ولی چون در موردم قضاوت اشتباه کردی و بی معرفتانه باهام برخورد کردی دیگه هروقت پیام بدی جواب نمیدم و باهات صنمی نداره حتی وقتایی که میام مشهد دیگه با تو کاری ندارم

34. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ما که هرچی به این بشر گفتیم قضیه چیه
    هی میگه خودت میدونی مارو اسکل نکن ما خودمون همه را درس میدیم و این حرفا منم گفتم هرجور عشقته فکر کن

بعد به پسر عموش پیام دادم که فلانی از این حرفا میزنه پشت سر من حرفی شده تو مشهد بین خانوادتون من خبر ندارم؟ گفت نه والا گفتم پیگیری کن ببین قضیه چیه ولی بین خودمون باشه .اونم به پسر عموش پیام داده قضیه چیه به اونم نگفته گفته فلانی خودش میدونه
    حالا من چیو میدونم خدا داند منم بهش پیام بدم ولش کن اینو 2 تا آدم بزرگ هی ازش میپرسن سر و بالا جواب میده محل نزار

به خودشم گفتم منکه نمیفهمم چی میگی ولی چون در موردم قضاوت اشتباه کردی و بی معرفتانه باهام برخورد کردی دیگه هروقت پیام بدی جواب نمیدم و باهات صنمی نداره حتی وقتایی که میام مشهد دیگه با تو کاری ندارم

اخی خب بچست رو خواهرش غیرتی شده حالا هم ترسیده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

به پسر عموش میگم اگه واقعا میگه من کار اشتباهی کردم پیام بده بگه چیکار کردم تا جوابشو بدم

36. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

به پسر عموش میگم اگه واقعا میگه من کار اشتباهی کردم پیام بده بگه چیکار کردم تا جوابشو بدم

نباید اینجور میگفتی خودتو میزدی به بیخیالی که انقدر مهم نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

37. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نباید اینجور میگفتی خودتو میزدی به بیخیالی که انقدر مهم نیست
    اولش گفتم بخیالش اصلا مهم نیست بعد پسر عموش پیام داده که شاید حرفی زدی خوب فکر کن منم اینجوری گفتم

38. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بابت این قضیه داداشش امروز دیدم مامانش اس ام اس داده که سام جان
    احمد یادش رفته چند خط آخر مکالمه هاتون را پاک کنه و چیزی گفته بهت و ترا خدا بهم بگو منم گفتم قضیه اینطوریه اونم گفت بهش محل نزار و از سر بچگیش پیام داده و تو به دل نگیر پسرم و از این حرفا

39. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

ديدي بهت گفتم؟
    هيچوقت از كاه كوه نساز برا خودت 😊

40. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بابت این قضیه داداشش امروز دیدم مامانش اس ام اس داده که سام جان
    احمد یادش رفته چند خط آخر مکالمه هاتون را پاک کنه و چیزی گفته بهت و ترا خدا بهم بگو منم گفتم قضیه اینطوریه اونم گفت بهش محل نزار و از سر بچگیش پیام داده و تو به دل نگیر پسرم و از این حرفا
    منم که میگم بجست به دل نگیر

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

41. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21302
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بیخیال شید سعی کن عشقوباهمسرت پیداکنی نه به کسی که حتی نمیدونی بهت وفاداره یانه شاید دیگه دوس نداره باکسی رابطه برقرار کنه خیلیاوسط راه خدامیزنه پس کلشون بیخیال شوباخداباش یعنی چی این دوستیا عاقبت ندارن برادره من میدونی بیشترین آمارطلاق مربوط به کساییه که قبلاباهم رابطه داشتن

42. کاربران زیر از aphroditevafa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ...ر نمایش پست ها
    بیخیال شید سعی کن عشقوباهمسرت پیداکنی نه به کسی که حتی نمیدونی بهت وفاداره یانه شاید دیگه دوس نداره باکسی رابطه برقرار کنه خیلیاوسط راه خدامیزنه پس کلشون بیخیال شوباخداباش یعنی چی این دوستیا عاقبت ندارن برادره من میدونی بیشترین آمارطلاق مربوط به کساییه که قبلاباهم رابطه داشتن
    سام اصلا قدش دوستی نیست ...خانواده ها درجریانن برای خاستگاری پیشنهاد دادن دختر قبول نکرده

واگرنه سام مخالف سرسخت این دوستیاست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

44. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ...ر نمایش پست ها
    سلام علیکم من خودم به شدت مخالف این دوستی ها هستم تو فازشم نیستم خداروشکر

45. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

فک کنم این بچه منو گذاشته بلک لیست
    نمیدونم چه سریه مامانش تاسوعا عاشورا اس ام اس داد که یزد نخل برداری التماس دعا و این حرفا
    بعد من دیشب پیامش دادم حرم رفتید التماس دعا و مارا یادتون باشه جوابی نداد

46. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

فک کنم این بچه منو گذاشته بلک لیست
    نمیدونم چه سریه مامانش تاسوعا عاشورا اس ام اس داد که یزد نخل برداری التماس دعا و این حرفا
    بعد من دیشب پیامش دادم حرم رفتید التماس دعا و مارا یادتون باشه جوابی نداد
    عامو بیخیال
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

47. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کی باشه تابستون شه برم مشهد .دوست دارم نحوه برخوردشون را ببینم بعد از ماجراهای پارسال

48. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تو رو اور خودت نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

49. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چی نکنم

50. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

هنوز بعد از چند ماه جز بزرگترین سوالات زندگیم شده این سوال که دلیل این تغییر رفتار چی بوده پارسال اونطوری امسال بعد از مطرح کردن ماجرا اینطوری اگه مگه میشه

51. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

هوففففففففففففففففف دلم میگیره تو این تایپیک میام

52. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

در ادامه این 3 تایپیک :

شناخت بهتر دوست دختر 2
    شناخت بهتر دوست دختر
    شناخت بهتر دوست دختر 3

سلام اینم آخرین تایپیکم در این رابطه

نمیدونم چرا ولی بعد از اینکه بهش گفتم که بهش علاقه دارم به شدت اخلاقش فرق کرده خیلی سرد شده و حتی دیگه جواب اس ام اس هامم نمیده امشب بهش اس ام اس دادم ولی جواب نداد عید فطر هم پیام دادم بازم جواب نداد.روز آخری هم که داشتیم میرفتیم از مشهد بهش پیام دادم ما رفتیم دیگه ایشالا شما بیاید یزد فقط پیام داد به سلامت هیچ جور نمیفهمم دلیل تغییر رفتارش چیه .مگه پیشنهاد ازدواج دادن کار بدیه؟ یا توهین تلقی میشه؟ اصلا دیگه اون آدم سابق نیست.نه به پارسال و سال قبلش که چقد تحویل گرفت نه به امسال .قضیه چیه چرا اینطوری شد یهو؟
    دوس دختر دوس پسر داشتن کاملا اشتباه است. چون مثل دوستیای دیگه است با همه ی مشکلات و خوبی هاش. اما چون دو نفر جنس مخالفن اثر تخریبی زیادی داره

53. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

سام یه نکته درگوشی بهت بگم ما دخترا دوس داریم بار اول به پیشنهاد ازدواج جواب منفی بدیم

و طرف مقابلمون رو بسنجیم که چقدر مارومیخواد ایا مصمم هست پیشنهادش جدی هست یا نه

البته نه این که طرف التماس کنه و شخصیتش رو پایین بیاره ها فقط قاطعیت خودشو

نشون بده

بنظر من به دختره بگو جواب اخرت حرف اخرت چیه ۰ یعنی پیشنهادات

تکرار کن اگه بازم جواب منفی داد یا برخورد نامناسب داشت دیگه برو سراغ

کیسههایی بعدی
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

54. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا94 نمایش پست ها
    سام یه نکته درگوشی بهت بگم ما دخترا دوس داریم بار اول به پیشنهاد ازدواج جواب منفی بدیم

و طرف مقابلمون رو بسنجیم که چقدر مارومیخواد ایا مصمم هست پیشنهادش جدی هست یا نه

البته نه این که طرف التماس کنه و شخصیتش رو پایین بیاره ها فقط قاطعیت خودشو

نشون بده

بنظر من به دختره بگو جواب اخرت حرف اخرت چیه ۰ یعنی پیشنهادات

تکرار کن اگه بازم جواب منفی داد یا برخورد نامناسب داشت دیگه برو سراغ

کیسههایی بعدی
    دیگه خودمو سبک نمیکنم یه بار انجام دادم واسه هفت پشتم بسه

55. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    دوس دختر دوس پسر داشتن کاملا اشتباه است. چون مثل دوستیای دیگه است با همه ی مشکلات و خوبی هاش. اما چون دو نفر جنس مخالفن اثر تخریبی زیادی داره
    بحث ما خیلی پیچیده هستش

56. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

اصلن ارزش نداره بری بازم پی اش.
    بیخیالش باش
    امضای ایشان
    درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند در آتش کوره ها ساخته شده است.

58. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط tala.nab24 نمایش پست ها
    اصلن ارزش نداره بری بازم پی اش.
    بیخیالش باش
    دلم آتیشه

59. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث ما خیلی پیچیده هستش
    پچیز اشتباه اشتباهه. پیچیده و ساده نداره. باید کمرنگ و ترک بشه. اما نه طوری که اشتباه بزرگ تری در پی داشته باشه. با فکر و تدبیر باید عمل کرد. ایشالاه درست بشه همه چی. خدایا فقط هیچ کسو تنها نذار

60. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ولی بحث ما دوست دختر پسری نبوده فراتر بود بچه ها در جریانن

صفحه 2 از 4 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)